Popołudniowa Szkółka Tańca

Dzieci rozpoczynają naukę w klasie pierwszej i kontynuują ją przez trzy lata. Popołudniowa Szkółka Tańca obejmuje swoim zakresem 12 tańców z czego już na pierwszym pokazie dzieci prezentują podstawową znajomość 7 tańców!!!

Ten trzyletni cykl nauczania kładzie nacisk nie tylko na znajomość choreografii ale i na rytmiczne jej wykonanie, a także na kształtowanie sylwetki i stylu tanecznego. Praca i postępy dzieci w tym zakresie nagradzane są kolorowymi naklejkami, które dodatkowo motywują je do pracy. W ciągu roku szkolnego dzieci zbierają taneczne karty do gry w "Piotrusia" i taneczne puzzle zrobione specjalnie dla naszej szkoły tańca. Uczestnicy zajęć zapoznają się również z tzw. formami towarzyskimi, czyli z zasadami savoir-vivre.

Dzieci biorą udział w dwóch pokazach rocznie. Na zakończenie każdego roku szkolnego mali tancerze otrzymują kolorowe medale.

Trzyletni cykl nauczania kończy się specjalnym pokazem tanecznym, przygotowanym wyłącznie na tę okazję. Dzieci otrzymują świadectwa ukończenia Popołudniowej Szkółki Tańca oraz pamiątkową statuetkę pary tanecznej. Swoją taneczną pasję mogą nadal rozwijać w Klubie Tańca Towarzyskiego oraz w grupach hip hopowych.

PROGRAM 3-LETNI

nauka tańców:

standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango)
latynoamerykańskich (samba, cha cha, paso doble*, jive)
nowoczesnych (hip hop, disco)
i innych: rock & roll, polonez, polka


* - w zależności od predyspozycji grupy

Zajęcia taneczne w Swarzędzu prowadzone są przez Studio Tańca Tango Anna Tatała. W pozostałych miejscach przez Niepubliczną Placówkę Oświatowo-Wychowawczą Studio Tango Leszek Tatała.

Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Akademia Tańca Fun&Dance:
» REGULAMIN