Aktualności

NABÓR DO GRUP HIPHOPOWYCH SHAPE

2023-09-01 17:46:00

Zanim zaczniemy zajęcia w szkole do której chodzi Państwa dziecko (zaczynamy po 10.09, a niektóre grupy dopiero pod koniec września- prosimy czekać cierpliwie na smsa) to zapraszamy wszystkie dzieci które kochają taniec na PRÓBNE BEZPŁATE ZAJĘCIA TANECZNE w stylu HIP HOP,STREAT DANCE:)
Jak co roku na początku września organizujemy nabór do naszych grup hiphopowych biorących udział w zawodach tanecznych. Są to te grupy, których występ widzieliście Państwo podczas pokazu na zakończenie roku szkolnego. Tańczyły wtedy dla Państwa grupy SHAPE KIDS (9-11 lat) i SHAPE (12-18 lat).
W tym roku zdecydowaliśmy, że wznawiamy grupę MINI SHAPE, która kilkanaście lat temu istniała. Decyzję o tym podjęliśmy podczas obozu tanecznego, na którym to było sporo bardzo utalentowanych dzieciaczków (niektóre w wieku 5,5 czy 6,5 lat) i nadzwyczaj zakręconych na punkcie tańca (tańczyli wszędzie, nawet w jeziorze). Dlatego właśnie od września będziemy również robić nabór dla najmłodszych dzieci 6-8 lat i tworzyć z nich osobną grupę MINI SHAPE-gwarantujemy świetną zabawę i szybki taneczny rozwój oraz emocje związane z zawodami tanecznymi. Dzieci będą mieć też jednakowe stroje, podobnie jak ich starsze koleżanki i koledzy z gr.Shape Kids i Shape.

A zatem zapraszamy serdecznie w dn.8.09. (piątek) wszystkie dzieci w wieku 6 - 16 lat kochające taniec na nasze pierwsze BEZPŁATNE PRÓBNE ZAJĘCIA.
Zajęcia próbne bezpłatne robimy w 2 grupach:
GODZ. 17:45-18:30 dzieci w wieku 6-10 lat
GODZ. 18:45-19:30 dzieci/młodzież w wieku 11-16 lat
Miejsce: aula Szkoły Podstawowej nr 50, os. Stare Żegrze, Poznań (tam gdzie był pokaz na zakończenie roku szkolnego)

Docelowo będą 3 grupy, a zajęcia w piątki w w/w szkole:
MINI SHAPE dzieci 6-8 lat - 60 min 1 zajęć
SHAPE KIDS dzieci 9-11 lat - 90 min 1 zajęcia
SHAPE młodzież 12-16 lat - 120 min 1 zajęcia
Dodatkowo będą jeszcze nieobowiązkowe, czyli dla chętnych, zajęcia w czwartki :)

Godziny zajęć podamy w piątek 8.09.

Dzieci, które będą należały do grup Mini Shape, Shape Kids i Shape otrzymają spore zniżki na zajęcia Popołudniowej Szkółki Tańca, które prowadzimy w szkołach- szczegóły 8.09. w piątek

Popołudniowa Szkółka Tańca, czyli zajęcia w szkole do której chodzi dziecko, to taneczny mix, czyli różnorodne tańce (hip hop, disco, t.latynoamerykańskie, t.standardowe, tańce typowo dziecięce jak rock'n roll, polka), to medale, karty, puzzle, statuetki, to taneczne zabawy, no i pokazy.
Grupy Shape'owe to hip hop, streat dance, to szybki rozwój (bo skupieni jesteśmy na 1 technice tańca,no i zajęcia trwają 60 min, a nie 45 min), wspólne wyjazdy za zawody, emocje, medale i puchary.
Utalentowane i kochające taniec dzieci jak najbardziej mogą uczestniczyć w obu rodzajach zajęć.

W razie pytań proszę o telefon 601852121:)

Pozdrawiam tanecznie i do zobaczenia 8.09. :) Ania Tatała