Aktualności

WAŻNE INFORMACJE - OBÓZ TANECZNY PRZYJEZIERZE 2021

2021-05-17 09:33:00

KARTY KWALIFIKACYJNE - należy pobrać ze strony, wydrukować, wypełnić i oddać Instruktorowi na zajęciach tanecznych najlepiej do dn.15.06.br. Osoby, które nie biorą udziału w zajęciach proszone są o wysłanie skanu mailem na biuro@taniecdladzieci.pl, oryginał należy oddać w dniu wyjazdu na miejscu zbiórki.
Zamiast informacji pielęgniarki może być ksero szczepień z książeczki zdrowia dziecka - podpiąć pod kartę kwalifikacyjną

DOKUMENTY COVIDOVE - przed wyjazdem na obóz prawdopodobnie trzeba będzie wypełnić jeszcze jakieś dokumenty covidowe (tak było w ubiegłym roku) - czekamy na wytyczne MEN i MZ - dokumenty będą do pobrania na tej stronie - wyślemy smsy jak będą gotowe.

ZEBRANIE RODZICÓW- jeżeli będzie zgoda dyrekcji szkoły to zostanie w czerwcu zorganizowane zebranie w Szkole Podstawowej nr 50 w Poznaniu - bliższe informacje na początku czerwca.

CO ZABRAĆ NA OBÓZ oraz INFORMACJE O WYJEŹDZIE - w czerwcu zostanie na stronie zamieszczona informacja o tym co należy zabrać na obóz i o której i skąd jest wyjazd.
Przypominam, że tegoroczny obóz jest pod hasłem "Zostań Gwiazdą", czyli warto pomyśleć jak przebrane ma być dziecko lub co dać dziecku żeby samo na obozie mogło coś pokombinować aby się fajnie przebrać - podczas obozu będziemy też robić z dziećmi dodatki do strojów: z krepy, papieru, słomek, kubeczków papierowych itp.