Aktualności

NABÓR DO GRUPY HIPHOPOWEJ SHAPE

2022-09-12 16:44:00

Dla dzieci, które chcą się rozwijać szybciej proponujemy oprócz zajęć tanecznych w szkołach udział w zajęciach naszych GRUP HIPHOPOWYCH:
MINI SHAPE, SHAPE KIDS I SHAPE - wyjazdy na zawody, rywalizacja sportowa, medale, puchary, wspólne stroje, obozy, szkolenia, a przede wszystkim SZYBKI ROZWÓJ TANECZNY i fajna zabawa:)
Zajęcia w naszych grupach prowadzą: Katarzyna Kate Rosół - Wicemistrzyni Polski w tańcu Hip Hop, zwyciężczyni wielu zawodów tanecznych, choreograf, pedagog, instruktor tańca oraz Jakub Kamiński - doskonały tancerz Hip Hop Freestyle:)

CASTING, czyli udział w pierwszych BEZPŁATNYCH ZAJĘCIACH odbędzie się 16.09.br w godz.18:00-19:30 w auli Szkole Podstawowej nr 50, os. Stare Żegrze. Należy zabrać ze sobą obuwie sportowe i wygodny strój do tańca np. spodnie dresowe i koszulka oraz dobry humor:)
Zapraszam serdecznie :)

ROK SZKOLNY 2022/23

2022-09-03 12:19:00

ROK SZKOLNY 2022/23 - ZAJĘCIA W SZKOŁACH (KLASY TANECZNE i GR.HIP HOP) ORAZ NABÓR DO FORMACJI HIP HOP SHAPE

ZAPRASZAMY wszystkie dzieci na ZAJĘCIA TANECZNE w szkole do której chodzi dziecko (super zabawa w gronie rówieśników do muzyki z bajek, filmów i tanecznych hitów; udział w pokazach dla rodziców):

- DZIECI Z KL.1-3 - w programie hip hop, disco oraz tańce towarzyskie - w razie pandemii tańczone osobno - bez pary
MEDALE, STATUETKI, KARTY TANECZNE DO GRY, TANECZNE PUZZLE, POKAZY, OBOZY
- DZIECI/MŁODZIEŻ Z KL.4-8 do grup hiphopowych; MEDALE-STATUETKI, POKAZY, OBOZY

Pierwsze, BEZPŁATNE ZAJĘCIA już WKRÓTCE (zaczynamy po 15 września, w niektórych szkołach od października)- bliższe informacje dzieci otrzymają w swoich szkołach na ulotkach, będzie też informacja w dzienniku elektronicznym oraz powiadomienie smsowe - PROSIMY CZEKAĆ CIERPLIWIE (bezzwłocznie po otrzymaniu od dyrekcji szkoły dostępności sali, będziemy rozpoczynać nasze zajęcia taneczne).
ZAPISY smsowo lub telefonicznie pod nr tel.601852121.


Te dzieci, którym będzie za mało tańca na naszych zajęciach w szkole ZAPRASZAMY do FORMACJI hip hop SHAPE (wyjazdy na zawody) - nabór - BEZPŁATNE 1.5h ZAJĘCIA) W PIĄTEK 16.09, o godz.18:00, w auli Szkoły Podstawowej nr 50, os.Stare Żegrze; info pod nr tel 601852121; ZAWODY, POKAZY, WSPÓLNE STROJE, WARSZTATY, OBOZY - warto przyjść i spróbować swoich; dla osób biorących udział jednocześnie w zajęciach tanecznych w szkole i w gr.Shape przewidziane są zniżki.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/FunAndDanceAkademiaTanca DO OBEJRZENIA FILMIKU oraz ZDJĘĆ
Zajęcia taneczne z dziećmi prowadzimy już 28 lat - MAMY DOŚWIADCZENIE (działamy od 1992r) I UMIEJĘTNOŚCI (jesteśmy Mistrzami Świata w 10 Tańcach)

Taniec, czyli ruch do muzyki to najlepszy i najpiękniejszy sposób aktywności fizycznej, tak bardzo potrzebnej teraz dzieciom.

Do zobaczenia na zajęciach.
Zapraszamy serdecznie

BON TURYSTYCZNY PRZYJEZIERZE 2022

2022-06-14 09:26:00

Osoby, które chcą zrealizować bon turystyczny na obóz taneczny w Przyjezierzu proszone są o wysłanie do dn.15.07.br na mój nr telefonu 601852121 smsa o następującej treści:"Wyrażam zgodę na udostępnienie mojego numeru telefonu właścicielowi Ośrodka Wypoczynkowego Maria w celu realizacji bonu turystycznego dla mojego dziecka ............(podać imię i nazwisko dziecka). Ja przekaże Państwa numer telefonu kierownikowi ośrodka, a on skontaktuje się z Państwem i wyjaśni co trzeba będzie zrobić.

KARTY KWALIFIKACYJNE OBÓZ TANECZNY PRZYJEZIERZE 2022

2022-06-14 09:22:00

KARTY KWALIFIKACYJNE - należy pobrać ze strony (dział OBÓZ), wydrukować, wypełnić dokładnie (PESEL, NR TEL, LEKARSTWA, UCZULENIA ITP) i oddać Instruktorowi na zajęciach tanecznych lub wysłać skan mailem na biuro@taniecdladzieci.pl, a oryginał oddać w dniu wyjazdu na miejscu zbiórki.
Zamiast informacji pielęgniarki może być ksero szczepień z książeczki zdrowia dziecka - podpiąć pod kartę kwalifikacyjną i napisać imię i nazwisko dziecka

BON TURYSTYCZNY RUDNO 2021

2021-06-26 09:04:00

BON TURYSTYCZNY RUDNO 2021
Osoby, które chcą zrealizować bon turystyczny na obóz taneczny w Rudnie proszone są o wysłanie do dn.15.07.br na mój nr telefonu 601852121 smsa o następującej treści:"Wyrażam zgodę na udostępnienie mojego numeru telefonu właścicielowi Ośrodka Wypoczynkowego Maria w celu realizacji bonu turystycznego dla mojego dziecka ............(podać imię i nazwisko dziecka). Ja przekaże Państwa numer telefonu kierownikowi ośrodka, a on w czerwcu skontaktuje się z Państwem i wyjaśni co trzeba będzie zrobić.

Osoby,które będą realizowały bon proszone są o umniejszenie wpłaty o wysokość bonu turystycznego, czyli 500 zł.

WAŻNE INFORMACJE - OBÓZ TANECZNY PRZYJEZIERZE 2021

2021-05-17 09:33:00

KARTY KWALIFIKACYJNE - należy pobrać ze strony, wydrukować, wypełnić i oddać Instruktorowi na zajęciach tanecznych najlepiej do dn.15.06.br. Osoby, które nie biorą udziału w zajęciach proszone są o wysłanie skanu mailem na biuro@taniecdladzieci.pl, oryginał należy oddać w dniu wyjazdu na miejscu zbiórki.
Zamiast informacji pielęgniarki może być ksero szczepień z książeczki zdrowia dziecka - podpiąć pod kartę kwalifikacyjną

DOKUMENTY COVIDOVE - przed wyjazdem na obóz prawdopodobnie trzeba będzie wypełnić jeszcze jakieś dokumenty covidowe (tak było w ubiegłym roku) - czekamy na wytyczne MEN i MZ - dokumenty będą do pobrania na tej stronie - wyślemy smsy jak będą gotowe.

ZEBRANIE RODZICÓW- jeżeli będzie zgoda dyrekcji szkoły to zostanie w czerwcu zorganizowane zebranie w Szkole Podstawowej nr 50 w Poznaniu - bliższe informacje na początku czerwca.

CO ZABRAĆ NA OBÓZ oraz INFORMACJE O WYJEŹDZIE - w czerwcu zostanie na stronie zamieszczona informacja o tym co należy zabrać na obóz i o której i skąd jest wyjazd.
Przypominam, że tegoroczny obóz jest pod hasłem "Zostań Gwiazdą", czyli warto pomyśleć jak przebrane ma być dziecko lub co dać dziecku żeby samo na obozie mogło coś pokombinować aby się fajnie przebrać - podczas obozu będziemy też robić z dziećmi dodatki do strojów: z krepy, papieru, słomek, kubeczków papierowych itp.

BON TURYSTYCZNY - OBÓZ TANECZNY PRZYJEZIERZE 2021

2021-05-17 09:21:00

Osoby, które chcą zrealizować bon turystyczny na obóz taneczny w Przyjezierzu proszone są o wysłanie do dn.31.05.br na mój nr telefonu 601852121 smsa o następującej treści:"Wyrażam zgodę na udostępnienie mojego numeru telefonu właścicielowi Ośrodka Wypoczynkowego Maria w celu realizacji bonu turystycznego dla mojego dziecka ............(podać imię i nazwisko dziecka). Ja przekaże Państwa numer telefonu właściciel ośrodka p. Robertowi Sosnowskiemu, a on w czerwcu skontaktuje się z Państwem i wyjaśni co trzeba będzie zrobić.

Osoby,które będą realizowały bon proszone są o umniejszenie drugiej raty o wysokość bonu turystycznego. Wpłatę drugiej raty należy dokonać do 31.05.br

ZAJĘCIA TANECZNE W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI RZĄDU

2020-11-09 11:11:00

ZAJĘCIA TANECZNE W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI RZĄDU
W związku z wprowadzonym od dzisiaj przez rząd zdalnym nauczaniem dla dzieci z kl.1-3, zajęcia taneczne są zawieszone do czasu przywrócenia nauczania w szkołach. Wszystkie wpłaty, które zostały dokonane za zajęcia, które się teraz nie odbywają przejdą na kolejne zajęcia, po zakończeniu obostrzeń.
Osoby, które chcą aby ich dzieci nie traciły kontaktu z tańcem i z Panią Instruktor prosimy o poinformowanie nas smsem na nr tel. 601 85 21 21 NAJPÓŹNIEJ DO 10.11.BR
Dzieci będą mogły korzystać z filmików z choreografiami hip hop (będą to nowe choreografie, stare, czyli te które zaczęliśmy w tym roku szkolnym będą kontynuowane po powrocie dzieci do szkół) umieszczonymi w grupie na facebooku - filmik można odtwarzać kiedy się chce i ile razy się chce (dodatkowo zamieścimy jeszcze filmiki z rozgrzewką i z rozciąganiem). Filmik z kolejną częścią choreografii będzie umieszczany co tydzień; jeden filmik z choreografią to jedne zajęcia.
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu smsowego lub telefonicznego. Życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu dzieci do szkół. Pozdrawiam, Anna Tatała

ROK SZKOLNY 2020/21

2020-09-07 14:00:00

ROK SZKOLNY 2020/21 - ZAJĘCIA W SZKOŁACH (KLASY TANECZNE i GR.HIP HOP) ORAZ NABÓR DO FORMACJI HIP HOP SHAPE

ZAPRASZAMY wszystkie dzieci na ZAJĘCIA TANECZNE w szkołach (super zabawa w gronie rówieśników, udział w pokazach dla rodziców):
- dzieci z kl. 1-3 - w programie hip hop, disco oraz tańce towarzyskie - do czasu zakończenia pandemii tańczone osobno - bez pary
MEDALE, STATUETKI, ŚWIADECTWA, KARTY TANECZNE DO GRY, TANECZNE PUZZLE, POKAZY, OBOZY
- dzieci/młodzież z kl 4-8 do grup hiphopowych; MEDALE-STATUETKI, POKAZY, OBOZY
Pierwsze, BEZPŁATNE ZAJĘCIA już WKRÓTCE (zaczynamy od końca września, w niektórych szkołach od października)- bliższe informacje dzieci otrzymają w swoich szkołach.
ZAPISY przez www.taniecdladzieci.pl lub telefonicznie 601852121.

ZAPRASZAMY również do FORMACJI hip hop SHAPE (wyjazdy na zawody) - nabór - BEZPŁATNE 1.5h ZAJĘCIA) w najbliższą SOBOTĘ 12.09, o godz.10:00, w auli Szkoły Podstawowej nr 50, os.Stare Żegrze; info pod nr tel 601852121; ZAWODY, POKAZY, STROJE, WARSZTATY, OBOZY

ZAPRASZAMY NA STRONĘ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/FunAndDanceAkademiaTanca DO OBEJRZENIA FILMIKU oraz ZDJĘĆ
Zajęcia taneczne z dziećmi prowadzimy już 28 lat - MAMY DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

Taniec, czyli ruch do muzyki to najlepszy i najpiękniejszy sposób aktywności fizycznej, tak bardzo potrzebnej teraz dzieciom.

Do zobaczenia na zajęciach.
Zapraszamy serdecznie

PRZERWA WAKACYJNA

2020-07-05 10:25:00

Od 5.07. do 31.08.2020 roku mamy przerwę wakacyjną. Biuro jest czynne w bardzo ograniczonym zakresie lub nieczynne wcale. W związku z tym wszelkie sprawy finansowe (np zwroty za zajęcia, które nie odbyły się z powodu pandemii) będą regulowane od 1.09.br.